5 nejlepších scén z posledního předvánočního dílu Přístavu

Ano je to tak, i seriál Přístav bude mít vánoční prázdniny, které začínají právě od 82. dílu, kdy se Kobliha přiznala Pepovi s velice romantickou zprávou. Podívejte se na ty nejlepší scény z předvánočního dílu primáckého seriálu.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT ONLINE NA PRIMĚ PLAY

82. díl Přístavu uzavírá příběhy seriálu před Vánocemi a na další pokračování se můžete těšit v lednu.

Mezitím si připomeňte ty nejlepší a nejzásadnější scény z posledního dílu.

Už teď vám můžeme prozradit, že Milenka Pátková zase řádila jako zamlada a rozhodla se, že pomůže smutnému Petrovi. Ten je nešťastný kvůli tomu, že jeho přítelkyně Johana odjela na dva měsíce do Anglie a on zůstal sám. To by nebyla Mili, aby se ho nepokusila rozesmát a pobavit. A tak začala zpívat!

1) Mili se snaží zpívat společně s Petrem

2) Dramatická scéna Ivanky, která se snaží zachránit své dítě

Šimáček nechá pohlídat malou Markétku u Mili a jede dělat na chvíli převozníka, jenže ve vodě dostane elektrickým proudem (za vším hledej Pátka). Ivanka vidí Míru, který se topí a prázdný kočárek na souši. Vypadá to, že Markétka je ve vodě s Pátkem.

3) Když je Tereza podle Petra trapná

Další člověk, který se pokouší zabavit smutného Petra je matka Johany. Tereza se rozhodla vysvětlit Petrovi, že všechno zlé je k něčemu dobré, zvlášť v případě, když jste umělcem a všechno utrpení můžete krásně využít pro svou kariéru. Radí mu z utrpení se vypsat. Jenže Petr si myslí svoje...

4) Mili donutila Radima vypít rybí tuk, ten ho zapíjí okenou

Radim celý 82. díl není ve své kůži a Mili to na něm sleduje. Ulovených ryb elektrickým proudem mají už dostatek a další ryby nikdo v okolí nechce. A tak z nich Mili udělala rybí tuk a donutila to vypít Radima, jenž silně protestoval. Jeho reakce? Poněkud bezdomovecká...

5) Petr překazil milostné radovánky

Petr je sám na pokoji v Přístavu, a když uslyší ženský křik, rozhodne se vkrást do ložnice, kde je saxofonista Leoš s mladou dívkou. Chce dívku ochránit, jenže ta řve kvůli jiným věcem než nevhodným milostným hrátkám.

Podívejte se na 82. díl i ve fotogalerii:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.