Druhý díl Přístavu: Dejdar s Blažkem konečně rozjíždějí hospodu

Uskutečnění snu Marka Skály se blíží. Přípravy na první veřejný večer hospody s názvem Přístav dají hlavním hrdinům pořádně zabrat. Marka navíc hledá devatenáctiletá dcera Johana. Nemluvě o manželce. Přístav uvidíte na Primě už ve středu ve 20.15!

Marek se společně s Romanem snaží dobrat všeho, na co by neměli jako podnikatelé v restauračním zařížení zapomenout. Otevírání hospody se už počítá na hodiny. Ráno se snaží sepsat všechno jídlo, které budou potřebovat. Utopence a nakládané hermelíny obyvatele osady neminou.

Pepa Krupička zjišťuje, že ani jeden z nich nemá auto, proto jim doveze dodávku, která měla už sedm majitelů. Marek kroutí hlavou, ale co mu zbývá. Kluci konečně poznávají i další obyvatele osady. Osobně se přijde seznámit s nabídkou pomoci i Pepova manželka Pavlína. Nikdo jí neřekne jinak než "Krupice". Roman s Markem ihned pookřejou – Krupice je krásná a sexy.

Setkání otce a dcery

Mezitím dcera Marka, Johana, hledá svého tátu. V přístavu, kde dřív kotvil jejich hausbót, už dávno není. Ani její máma netuší, kde otec je, což je trochu zoufalá rodinná situace. Johana nakonec svého tátu najde popíjet pivo v poklidu na břehu Sázavy. Hausbót zakotvený u přístavu a naproti hospoda, kterou hodlá otevřít. Johana nechce věřit vlastním očím, ale pro jeho riskantní nápad se rychle nadchne. Rozhodne se s otevřením hospody pomáhat.

Radim Pátek bude potřeba

Místní hlídač Radim Pátek je také znám jako ten, kdo rozumí elektřině. Ve chvíli, kdy jeho přítelkyně Milenka dostane "dárek" (Markův ztracený mobil), Marek vchází do dveří s prosbou. Přístavu vyhořely pojistky. Radim se nechá doprošovat a ještě pánům pořádně zatopí.

V každém případě se v osadě Zátoka chystá pořádně velká zahajovací párty, které bude předcházet velké množství komediálních patálií.

První večírek, kde se setkají i Drozdovi, bude pořádný. Ale to uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.