Hádka mezi Mili a Pátkem! Kolik utrácí za kadeřníka, a kdo se jí dotknul?

Přístav II (20) – Hádka o kadeřnici

Nevinná hypotetická otázka od Drtiny vyvolala peklo v chatce Radima a Mili Pátkových. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu už dnes!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili má před s sebou ještě hodně těžké chvilky. Momentálně se totiž učí řídit a Pátek ji často nepustí ani do auta, všechno si musí vyzkoušet v obýváku nanečisto. A Radim překvapuje ukazuje, že jako učitel autoškoly (neoficiální a bezplatné samozřejmě) je docela šikovný a trpělivý.

Kolik Mili utrácí?

Oheň na střeše je však ve chvíli, kdy Drtinova přítelkyně nadhodí hypotetickou otázku, jak by Radim reagoval na to, kdyby Mili utratila u kadeřníka tisíc pět set korun. Radim naneštestí nerozumí slovu "hypoteticky", takže do něj při takové částce vjedou všichni čerti. Mili má co dělat, aby se ubránila jeho vyhrožování a rozčilování. Nakonec se rozčíleně zvedne s cílem uklidnit se řízením.

Diváci se tak mohou těšit na pořádně zábavnou scénu, kde o hysterii není rozhodně nouze.

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu.

Co dalšího uvidíte v Přístavu? Podívejte se do fotogalerie:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.