Hlasujte: Měla by se Krupice s Markem vrátit do Zátoky?

56. díl Přístavu pro diváky a divačky nakousl několik témat, u kterých je nutné se zastavit. V Přístavu se totiž staly poměrně zásadní věci, jež některým dost pocuchaly život. Třeba takový José se bude rozhodovat, zda ještě zůstane s manželkou. A začátky podnikání Krupice jsou více než bolestné.

Marek a Krupice jsou momentálně k nezastihnutí, protože společně připravujéí kadeřnický salon v Praze. Všechno se jim ale zkomplikovalo, jak si můžete přečíst tady. Krupice je bez peněz, zoufalá a podle Terezy Skálové už jí pomůže jenom modlení. Samozřejmě se jí nedivíme. Vypadá to, že život v Praze je o něco náročnější než v klidné Zátoce, kde žila posledních deset let.

José Pivoda, otec tří dětí a manžel Olgy Drozdové, stojí před důležitým životním rozhodnutím. Momentálně na něj však nemá sílu. Jeho manželka už několik měsíců pracuje v Itálii. Jejich rozhovory po skypu začínají být hodně monotématické a oba dva jsou ve vztahu nespokojení. Olga slíbila sama sobě, že jejich vztah bude řešit, zatímco se José cítí bez energie a neví, co si o svých emocích vlastně myslet. Zůstat v nefungujícím vztahu, nebo se posunout dál?

Milenka Hrdá dala Radimovi v pátek pořádně zabrat. Dokonce se od něj na moment odstěhovala. Radim si myslel, že Milenku zmanipuluje i v tom, jak by měla vypadat jejich svatba. Bohužel se šeredně spletl.

A do Zátoky se nakonec vydala i Terezina sestřenice Kobliha. Tentokrát ne za právnickou radou, ale rovnou za zakoukaným Pepou Krupičkou. Ta však na obhlídku potencionálního partnera vezme i svou dceru.

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Opakování Přístavu můžete sledovat vždy na Prima Love každou středu v 17.25.

Máme pro vás několik otázek z pátečního 56. dílu. Co si o tom myslíte?

Další díl Přístavu uvidíte již tento pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.