Jak bude pokračovat vztah Petra a hudební producentky? Máme foto!

Ve stém dílu Přístavu jste viděli první seznámení Petra Dvořáka a jeho hudební producentky, která si chce mladého zpěváka vzít pod svá křídla. Její příjemné vystupování směrem k Petrovi však nebude zadarmo...Máme pro vás další fotky z budoucích scén. Jak to všechno dopadne?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Petr Dvořák netuší, že jeho přítelkyně Johana Skálová má v Zátoce ještě jednoho mládence. Myslí si, že je jediný. A Johana dokonce i tak na Petra žárlí, když se dozví, že byl Petr na večeři se sexy producentkou hudebního vydavatelství, rozhodně nemá radost.

Petr je však ze sexy výstřihů a nekonečně dlouhých nohou starší producentky dost nesvůj. Mladá žena totiž vypadá na to, že ji žádná oběť ještě neutekla. Udrží se Petr? Představitelka producentky, Iva Kubelková, je totiž bývalá vicemiss a zatraceně sexy!

Modelka a moderátorka během scén v Přístavu rozhodně nenosí žádné roláky. Potkáte ji s výstřihem a odalenýma nohama. „V Cestách domů jsem vždycky měla záchvěv otevřeného výstřihu, takže tomu už se asi nevyhnu,“ řekla Iva na svoje kostýmy.

Jak bude seriálový vztah s Petrem a producentkou pokračovat dál? Podlehne Petr a podvede Johanu? Podívejte se na několik fotografií z budoucích scén:

Na pokračování příběhu mezi Petrem Lexou a Ivou Kubelkovou se můžete těšit v Přístavu v pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.