Je to pravda? Bude mít Drtina s matkou Lindy románek?

Jak bude vypadat budoucnost Přístavu? V Přístavu se šušká o tom, že mezi novinářem z Kanady a bankovní analytičkou, matkou talentované Lindy, přeskočila jiskra. Je to pravda?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Linda (Lucie Zedníčková) a Drtina (Pavel Kříž) se sice teprve poznávají, ale prozradíme, že v dalších dílech spolu tyto postavy začnou chodit. Neodolají nabídce udělat si romantickou plavbu na hausbótu. Jenže uprostřed řeky se jim zadrhne motor a oni, protože se nedovolají žádné pomoci, musí skočit do řeky a doplavat na břeh.

Tento obraz se natáčel kolem půlnoci a jak už to tak u filmu nebo televizního seriálu zákon schválnosti vždycky zařídí, byla pořádná zima – teplota klesla až k nule. Za oba herce proto zaskočili kaskadéři.

„Teď už jsou dny teplejší, ale před těmi zhruba dvěma týdny byla opravdu velká zima. Navíc hladinu řeky pokrývalo hejno mušek, které se kolem nás neustále rojily, takže když jsme mluvili, museli jsme dávat pozor, abychom nějaké nespolkli. Kdyby už bylo teplo, nebránila bych se do vody skočit sama. Ale v této situaci byla lepší varianta, aby scénu natočili kaskadéři než my dva s Pavlem. Protože kdybychom následkem takové ledové koupele onemocněli, nemohli bychom točit, což by zbytečně zkomplikovalo situaci,“ popisovala Lucie Zedníčková.

Plavila se někdy na hausbótu? „Kdysi dávno na Orlíku jsme měli kamarády s hausbótem. Občas jsme si na něm v létě vyjeli a někdy jsem tam i přespala, vzpomíná herečka.

Lucie Zedníčková a Pavel Kříž nebyli sami, kdo si užili (ne)romantické ledové natáčení v noci u řeky. Nátalka Grossová, která hraje Luciinu dceru Lindu, a Petr Lexa jako muzikant Petr točili scény na molu.

Co uvidíte už v dalším dílu Přístavu? Podívejte se, na co se můžete těšit v pátek ve 20.15 na Primě.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky nový vztah

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.