Johana našla u Petra podprsenku! Podvádí ji?

Zatímco v Zátoce se řeší případ s Radimem, který se nemůže probudit, v Praze řeší v bytě Skálových daleko horší situaci. Johana totiž našla na klice dveří podprsenku. Znamená to, že ji Petr podvádí, nebo to byly jenom fanynky?

Žít s muzikantem je tvrdé martyrium, které unese na bedrech jen málokterá žena. Mohlo by se zdát, že když Johana najde na klice dveří spodní prádlo, bude pořádně naštvaná.

Johana však tuší, že za tímto nestydatým aktem stojí fanynky, které se u Petra stavily minule. Neodbytné slečny musela Johana sama vyhodit z bytu. Holky se však viditelně nevzdaly. Petrovi vytvářejí na sociálních sítích fanouškovskou základnu a adorují ho na každém kroku. Samotný Petr se tomu logicky příliš nebrání.

Jak Lukáš, manager Petra, později Johaně vysvětlí, fanouškovská základna je to nejdůležitější, co může hudebník mít. Johana by proti nim neměla tolik zbrojit, i když je jasné, že nacházet cizí spodní prádlo ve svém bytě, není příliš košer.

Vyrovná se Johana s vlnou slávy, která Petra zaručeně čeká?

Podívejte se na video, jak elegantně a s noblesou to Johana vyřešila s Petrem.

Podobné články

Přístav uvidíte na Primě ve středu ve 20.15!

Chcete vědět, co se bude dít v celém dílu? Upoutávku najdete tady:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.