Petr se nečekaně vrací, když je Johana s Martinem. Jak to dopadne?

Přístav II (17) – Petr se nečekaně vrací

Petr se nečekaně vrací, jenže Johana je právě s Martinem. Jak to všechno s milostným trojúhelníkem dopadne? Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního Přístavu!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Johana se synem Pátka v minulém dílu poněkud uklouzla. Podvedla svého přítele Petra, který je na turné. Martin se o ní snažil velice dlouho a na Johaně bylo od začátku vidět, že se jí Martin líbí. Jak ale bude pokračovat jejich vztah dál? Byl to jen sex na jednu noc, nebo se bude Johana rozcházet?

Martin na ní jako obvykle číhá v Přístavu, kde Johana obsluhuje. Chce od ní slyšet, že se Johana rozejde s Petrem. V ten moment se rozrazí dveře a Petr je nečekaně zpátky. Martin se málem neudrží, naléhá na Johanu, aby mu to hned řekla. Jenže Johana si není tak úplně jistá, co by vlastně měla udělat...

Hlasujte o vztahu Martina a Johany tady:

Podívejte se na upoutávku celého dílu pátečního Přístavu:

Podívejte se na Přístav ve 20.15 na Primě už tento pátek!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.