Šimáček ztratil paměť! Přístav se mu pokusí připomenout, kdo byl

Přístav II (20) - upoutávka

Šimáček ztratil pamět a je na obyvatelích Zátoky, aby mu připomněli, jak vypadal jeho život před (zábavnou) nehodou. Co dalšího uvidíte v Přístavu na Primě už tento pátek?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Drak se učí hrát se svými kumpány golf, ale podaří se mu míček odpálit tak nešťastně, že ten trefí do čela Šimáčka. Scéna je to dost zábavná, jenže to nikdo netuší, co dalšího se odehraje. Šimáček po ráně trpí selektivní amnézií – nepamatuje si, že žije s Vilmou a znovu chystá svatbu s Ivanou. Všichni v hospodě se snaží Šimáčkovi vrátit paměť, ale jejich metody selhávají. Nakonec se pokusí vyřešit Šimáčkův problém i spisovatelka, přítelkyně Drtiny. Podaří se jí to?

PODÍVEJTE SE NA EXKLUZIVNÍ SCÉNU TADY

Psaní scénáře a hádka Mili a Radima

Pátek koupí Mileně auto, ale při jedné z cest jim dojde benzín a oni přespí mimo Přístav. To je příležitost pro Martina a Johanu strávit společnou noc v Pátkovic chatě. Z Prahy se ale předčasně vrací Petr.

Mili se učí řídit nejen na silnici, ale i v chatě, než si auto pořádně ošahá – spojka – brzda – plyn. Radim se jí snaží všechno naučit, než sedne za volant. O tom, že by si měla Mili udělat oficiální řidičák, nechce ani slyšet. Na jezdění do Benátek skrz lesy a pole to prý stačí.

PODÍVEJTE SE NA EXKLUZIVNÍ SCÉNU UŽ TEĎ

Jednoho dne do jejich chaty vtrhne partnerská dvojice Drtiny a jeho slečny novinářky. Potřebují zjistit přirozenou reakci muže, jenž zjistí, že jeho žena nechává měsíčně u kadeřnice tisíc pět set korun, což je pro takového škrta, jakým Radim Pátek bezesporu je, smrtelná částka.

SCÉNU Z PÁTEČNÍHO DÍLU NAJDETE TADY

Radim nepochopí, že je to hypotetická otázka, a začne na Mili řvát. Mili se brání jako lev!

Johana a její pozdní příchod

Johana se během společné noci v chatě Pátkových svěří Martinovi, že miluje oba dva. Petra i Martina a neví, jak si vybrat. Martin o tom nechce ani slyšet, rozhodnutí nechá na Johaně. Na tu už ráno čeká Petr, který se o den dřív vrátil z koncertu a dost ho překvapilo, že Johana nestrávila noc doma. Na otázku, kde byla, Johana reaguje velice agresivně. Toho, že přes noc není doma, si všimla samozřejmě i její máma Tereza, Roman jí naznačil, že je u Pátka jen proto, aby se o ni nebála.

Johanu tak čeká dost drsný rozhovor o jejím momentálním životním stylu.

PODÍVEJTE SE NA SCÉNU TADY

Podívejte se na páteční díl Přístavu ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.