V Přístavu se roznesla veselá novina! Podívejte se na Prima PLAY

V 82. dílu jste mohli vidět oznámení, které hlavně Pepu Krupičku dojalo k slzám. Krupice je těhotná. Na co dalšího se můžete podívat v našem online archivu Prima PLAY, kde najdete všechny odvysílané díly Přístavu? Máme pro vás nápovědu.

1) Nešťastný Petr

Petr tráví veškerý čas ve svém pokoji v Přístavu. Odmítá jíst, spát a rozhodně se nehodlá jakýmkoliv způsobem přizpůsobovat společnosti. Trápí se kvůli odjezdu Johany. Tereza se ho snaží nasměrovat, aby své trápení nějak využil, zatímco Mili se ho snaží rozveselit zpíváním.

2) Markétka se utopila?

Ivanka Braunová vidí Míru, který se topí a prázdný kočárek na souši. Vypadá to, že Markétka je ve vodě s Pátkem. Zachraňovací akce je pořádně dramatická. Dopadne vše dobře?

3) Radim daroval 10 tisíc?

Radim daruje 10 tisic do Přístavu, aby za něj pánové mohli koupit trampolínu pro děti. Nikdo to nechápe, jen on sám. On totž svým "rybolapem" málem zabil nevinného Míru Šimáčka.

4) Pepa Krupička bude jeden z nejšťastnějších mužů pod sluncem

V rámci hádky se Kobliha před Pepou zmíní, že je těhotná.Pepa je šťestím bez sebe, o dítě se s bývalou manželkou pokoušeli dlouho, ale nevyšlo to. Konečně se stane otcem!

Další premiérový díl Přístavu uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.