Video: Čtvrtníček se prochází po osadě, jako kdyby ji kdysi osvobodil. A seřve Dejdara!

Přístav – Čtvrtníčkoviny ulice

Radima Pátka už jste poznali, není třeba více slov. Tentokrát se Radim rozhodl chránit společnost hlídáním na prašné cestě v osadě. Jak dopadl Martin Skála (Martin Dejdar), když se bezhlavě řítil po cestě? Tu scénu musíte vidět!

Hlavní postava seriálu Martin Skála má napilno. Za malý moment, ve středu ve 20.15 totiž otevírá svou vysněnou hospodu s názvem Přístav v chatové osadě. Na hospodě, která byla několik let zavřená, je ještě práce jako na kostele, jak se tak říká. Marek se společně s Romanem snaží vše rychle dohnat a podle toho také jeho spanilá jízda osadou vypadá!

Naneštestí narazí během jízdy na rozvášněného Radima Pátka, který právě šancuje po osadě. Možná chce zase něco "recyklovat". Jisté je, že Radim mu jeho neodpovědnou jízdu pořádně vytmaví!

Mimochodem, podívejte se na tu vážnost Radima, jak si vykračuje po středu silnice přesně ve chvíli, kdy uslyší zvuky automobilu.

Přístav uvidíte už tuto středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.