Seriály a filmy

30. listopadu 2016 21:00

Petra Kloidová

VIDEO: Krupice se vrátila, ale Petr je kvůli Johaně ztracený

Už v pátek uvidíte další díl Přístavu (81), zatímco Johana opustila Petra, který se cítí trochu ztracený, do Přístavu se vrátila láska Marka Skály. Marek se snaží něco navrhnout Petrovi, aby mohli být se zamilovanou Krupicí sami spolu.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMĚ PLAY

Páteční večer bude ve znamení odjezdů a příjezdů. Johana odjela do Anglie obsluhovat Angličany v baru, Petr zůstal v Přístavu sám. V hausbótu se tak uvolnilo jedno místo a Marek Skála ho chce zpátky. Chce totiž prožít romantickou chvilkou se svou milovanou Krupicí.

Marek hausbót propůjčil dceři Johaně, protože si myslel, že už se do Zátoky kvůli Krupici nikdy nevrátí. Chyba lávky, bývalý hokejista byl do pár měsíců zpátky, dal výpověď v práci (jako tělocvikář na gymnáziu) a už znovu obsluhuje v Přístavu společně s Romanem.

Podívejte se na návrh Marka Petrovi a celou vtipnou scénu.

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Podívejte se na premiérový díl Přístavu už tento pátek na Primě ve 20.15.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.