VIDEO: Milenka se pohádá s cizincem. Chce po něm peníze

Zátoku dokáže probrat jeden jediný vetřelec - tím je neznámý cizinec, který se chodí dívat po chatách a domech v osadě. Co má za lubem? Na to se snaží přijít i Milena..a když je u toho, tak se ho pousí i skásnout. Podívejte se na scénu z pátečního Přístavu.

Cizinec je na první pohled poměrně bohatý a Milena ho poporvé vidí ve chvíli, kdy fotí jejich společnou chatu. Jak je zvykem Milenky, tak se samozřejmě hodně humorně představí a zároveň ji dojde, že by s cizince mohla vymámit nějaký ten peníz.

Každá koruna dobrá, když se zrovna teď schyluje ke svatbě Mileny a Pátka. Milenka se tedy zachová jao její budoucí manžel a rozhodne se s cizince za fotky její chaty něco vypumpovat. Ten se vša chová velice odmítavě a její finanční nabídy považuje za skandální. Když se pak ještě dozví, že Milenka je družkou muže, který proti němu útočí, rozhodne se odejít.

A ta Milena vymislí perfkektní urážku: "Ty džentlmane!"

Podívejte se na páteční scénu!

Jak budou obyvatelé chatové osady na nového a tajemného příchozího reagovat, uvidíte už dnes večer na Primě ve 20.15.

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek
Štítky peníze fotky Cizinec

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.