VIDEO: Nudíte se při uklízení, zahrajte si během vytírání hokej jako Marek

Hokejová historie se v Markovi nezapře. Hokejku sice už dávno prodal a brusle nenasadil několik let, ale touhou brázdit led má stále. Tak jeho styl uklízení můžete brát jako skvělou inspiraci na cvičení! Podívejte se na video z pondělního dílu Přístavu!

I když Marek Skála momentálně lítá daleko častěji po hospodě než na ledu, na svoje dny slávy, které zažil jako úspěšný hokejista, nejspíš nikdy nezapomene. V ten moment se také potkal se svou manželkou Terezou. Tereza byla kdysi jen zamilovanou puberťačkou, jež se nebála ze sebe udělat novinářku, aby s Markem tehdy mohla vůbec mluvit. A teď? Vypadá to, že všechno odvál čas.

Marek začal nový život v Zátoce, kde se stal hospodským. Z Terezy je soudkyně, která ze své původní bezprostřednosti nejspíš ztratila všechno. Zátoka ji ale její původní já začíná znovu připomínat.

Milenka v tom má hokej

Hravou atmosféru v Přístavu zažije i Milenka, jež začala v hospodě pracovat jako uklizečka. Marek jí ukáže, jak se má správně vytírat! Jeho hravý styl se však moc nelíbí Radimovi Pátkovi. Ale to nikoho ani nemůže překvapit, že?

Podívejte se na scénu z pondělního Přístavu:

Přístav uvidíte už v pondělí na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.