VIDEO: Petr se rozchází s Johanou a Mili se to snaží urovnat!

71. díl Přístavu přinese pořádně zamotané příběhy. Jedna obyčejná návštěva dokáže Petrovi a Johaně pořádně zpackat celý vztah. Petr má všeho dost a od Johany odchází. Mili se snaží celou situaci zachránit svým pozitivním přístupem. Podívejte se na ukázku z pátečního dílu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Všechno odstartovala překvapivá návštěva manažera Lukáše, který se stará o Petra a zároveň je jeho nejlepším kamarádem. Lukáš se kdysi snažil urputně o srdce Johany, ale ta už zamilovaně sledovala Petra Dvořáka.

Ačkoliv to vypadalo, že podivné vztahy Lukáše a Johany už jsou dávno za nimi, v Přístavu se objeví v tomto směru velký problém. Může za něj přítelkyně Lukáše, která přijela manažera zkontrolovat a svůj podíl na tom má i hromada alkoholu.

Petrovi došly nervy a s Johanou se rozchází.

Podívejte se na zásadní scénu ze 71. dílu Přístavu. V pátek ve 20.15 na Primě uvidíte celý díl!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.