VIDEO: Petr se rozchází s Johanou a Mili se to snaží urovnat!

71. díl Přístavu přinese pořádně zamotané příběhy. Jedna obyčejná návštěva dokáže Petrovi a Johaně pořádně zpackat celý vztah. Petr má všeho dost a od Johany odchází. Mili se snaží celou situaci zachránit svým pozitivním přístupem. Podívejte se na ukázku z pátečního dílu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Všechno odstartovala překvapivá návštěva manažera Lukáše, který se stará o Petra a zároveň je jeho nejlepším kamarádem. Lukáš se kdysi snažil urputně o srdce Johany, ale ta už zamilovaně sledovala Petra Dvořáka.

Ačkoliv to vypadalo, že podivné vztahy Lukáše a Johany už jsou dávno za nimi, v Přístavu se objeví v tomto směru velký problém. Může za něj přítelkyně Lukáše, která přijela manažera zkontrolovat a svůj podíl na tom má i hromada alkoholu.

Petrovi došly nervy a s Johanou se rozchází.

Podívejte se na zásadní scénu ze 71. dílu Přístavu. V pátek ve 20.15 na Primě uvidíte celý díl!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.