VIDEO: Petr se šel zeptat otce Johany na důležitou otázku

Dnešní Přístav uvidíte už ve 20.15 na Primě. Petr Dvořák se rozhodl vyrazit do Přístavu bez svolení Johany. Johana o ničem netuší, Petr pro ni něco tajného chystá.

Petr se rozhodl vydat do Zátoky sám, aby se šel zeptat otce Johany na důležitou věc. Vypadá to totiž, že celá rodina Sálových tak trochu zapomněla, že jejich jediné dítě, Johana, bude mít narozeniny.

Marek se při této větě dost zhrozí, protože mu starosti dovolily zapomenout na narozeniny jediné dcery. A není se čemu divit, s jeho novou partnerkou přišly o 250 000 a Krupice sama v Zátoce znovu trpí.

Petr připravuje pro celou oslavu narozenin dokonce i jídlo. Hodlá vařit pro všechny hosty, což si u Marka s Romanem vyslouží poklonu. A neobejde se to i bez klasického ponaučení mladého Petra, aby své ženy tolik nerozmazloval.

Proč? Podívejte se na video.

Co dalšího uvidíte?

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek
Štítky oslava narozeniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.