VIDEO: Petr se šel zeptat otce Johany na důležitou otázku

Dnešní Přístav uvidíte už ve 20.15 na Primě. Petr Dvořák se rozhodl vyrazit do Přístavu bez svolení Johany. Johana o ničem netuší, Petr pro ni něco tajného chystá.

Petr se rozhodl vydat do Zátoky sám, aby se šel zeptat otce Johany na důležitou věc. Vypadá to totiž, že celá rodina Sálových tak trochu zapomněla, že jejich jediné dítě, Johana, bude mít narozeniny.

Marek se při této větě dost zhrozí, protože mu starosti dovolily zapomenout na narozeniny jediné dcery. A není se čemu divit, s jeho novou partnerkou přišly o 250 000 a Krupice sama v Zátoce znovu trpí.

Petr připravuje pro celou oslavu narozenin dokonce i jídlo. Hodlá vařit pro všechny hosty, což si u Marka s Romanem vyslouží poklonu. A neobejde se to i bez klasického ponaučení mladého Petra, aby své ženy tolik nerozmazloval.

Proč? Podívejte se na video.

Co dalšího uvidíte?

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek
Štítky oslava narozeniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.