VIDEO ze zákulisí: Jak se natáčela znělka seriálu?

První díl Přístavu jste mohli sledovat už tuto středu na Primě, příští středu se můžete těšit na druhý díl. Mezitím se s námi podívejte do zákulisí natáčení znělky Přístavu. Natáčelo se v opravdovém vedru, naštěstí alespoň u vody!

V novém seriálu Přístav uvidíte spoustu letní pohody. Jak by také ne, když si hlavní postava Marek Skála otevře společně se svým kamarádem z dětství hospodu u vody. Příběhy z Posázaví nabídnou záběry na řeku a dokonalou přírodu, hausbót, který potvrzuje určitou svobodu žití. I to uvidíte v nové znělce pro Přístav.

Znělky se samozřejmě účastnily i samotné hvězdy seriálu. Martin Dejdar byl podle svých slov hotový za pět minut. "Přišel jsem, oblékl se, podíval se do kamery a bylo hotovo," vysvětlil nám. A dodal, že to bylo opravdu nenáročné natáčení, na rozdíl od samotného natáčení seriálu, který točí dvanáct hodin denně.

V pravé poledne, kdy teploměry ukazovaly dobrých čtyřicet stupňů, měl přijít na řadu Filip Blažek, jenž představuje v seriálu Romana Mareše a druhého majitele hospody s názvem Přístav. Vedro podle svých slov sice neoceňuje, ale jak vtipně poznamenal, Češi si budou stěžovat na každé počasí. I když Pavel Řezníček už natáčel u vody a v pozdějším odpoledni, únavné vedro bylo stále.

Ve znělce uvidíte kombinaci stylizovaných záběrů, kde štáb natáčel také panoramatické snímky a pohledy herců, ale také výběr zajimavých scén rovnou ze seriálu.

Podívejte se do zákulisí natáčení znělky a pohled pana režiséra:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.