Celebrity

25. října 2022 13:15

redakce Prima Ženy

Proslavila ji Nemocnice na kraji města. Zuzana Burianová odešla ve věku 75 let

Ve věku 75 let do hereckého nebe odešla Zuzana Burianová, která se proslavila v komedii Vesničko má, středisková (1985) či v seriálu Nemocnice na kraji města (1981).

Zuzana Burianová na sebe nejvíce upozornila jako sestřička Zuzana v druhé řadě seriálu Nemocnice na kraji města (1981) a též manželstvím s režisérem Jánem Roháčem (†48).

Smutnou zprávu pro web Blesk.cz potvrdila rodina. Sympatická herečka zemřela ve Švýcarsku. O úmrtí své maminky promluvila Kteřina Kergalová, která spolupracuje například s Karlem Šípem.

„Jsem teď v šoku, ale určitě mamince připravím zádušní mši, kam se její přátelé budou moci přijít rozloučit,“ potvrdila Kergalová pro Blesk.

Nedávno do hereckého nebe odešla také Valentina Theilová:

Sdílejte článek
Štítky Švýcarsko úmrtí Nemocnice na kraji města Karel Šíp Ján Roháč Zuzana Burianová Všechnopárty

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.