Seriály a filmy

19. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Kdo se skrývá pod pseudonymem Ladida? Výzvu uvařit v Prostřeno! přijala jedna z prvních českých dýdžejek

Linda Štěpničková alias DJ Ladida v Prostřeno! vymění dýdžejský pult za sporák, aby ostatním mohla předvést svoje nutričně vyvážené menu.

Úterní hostitelka Linda se své profesi diskžokejky věnuje už dobrých 25 let. V devadesátých letech byla dokonce jednou z průkopnic hudebního stylu techno v Česku a její láska k tomuto povolání přetrvává dodnes. Než se začala živit hraním v nočních klubech a na festivalech, vyzkoušela si také kariéru modelky, která ji zavedla do různých koutů světa.

Podívejte se, co všechno umí žena mnoha tváří Linda Štěpničková:

Pracovat převážně v noci bývá pro člověka poměrně velká zátěž. Lindě není dobrá životospráva lhostejná, a proto se to svému tělu snaží vynahradit nutričně vyváženou stravou. Na rozdíl od některých svých soupeřů, kteří v jídelníčku zcela vynechávají určité potraviny, ona sama se ve zdravé výživě drží hesla „všeho s mírou“.

Linda v Prostřeno! ukáže, že nerada chodí dlouho kolem horké kaše a věci radši pojmenovává pravými jmény. Už během pondělního večera například prokoukla, že za sáhodlouhým popisem Liborova stravovacího režimu se skrývá obyčejné veganství, a nebála se na to hned upozornit. Upřímnost jí neopustí ani v momentě, kdy se jí ostatní budou vyptávat na osobní život. Přiznání, že svou přítelkyni poznala přes seznamku, ale nepotěší svéráznou Lenku. „Děsí mě, že jsme jako lidstvo dopadli tak, že se musíme seznamovat přes nějakou seznamku, že nejsme schopní se najít," dodává s notnou dávkou kritiky Lenka.

Kolik bodů si nakonec vyvaří profi DJka a máma od dvou dětí Linda? Sledujte v úterním Prostřeno!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.