Ludmila z Prostřeno! všechny překvapí, je to žena činu

Ve středu se v Prostřeno! podíváme k Ludmile. Jako hlavní chod si připraví neobvyklou kombinaci chutí a podaří se jí překvapit své soupeře.

Ve středu vaří jediná žena celého týdne. A ostatní se nestačí divit. Proč dává panenku do listového těsta? A bude dostatečně propečená? Snaží se Ludmila o vepřový Wellington? Janovi není zase nic dobré. Panenka je tuhá a málo pikantní. Zvláštní, když ostatní se mohou přetrhnout samou chválou.

Podívejte se, jak soutěžící hodnotí neobvyklou kombinaci:

Jan je překvapený servírováním polévky v terině, pánové pak obecně tím, že Ludmila hraje ping pong a má kapitánské zkoušky. Původně jen babička v důchodu – a jak dokáže překvapit!

Ludmila je velice aktivní žena. Podívejte se:

Důchodkyně Ludmila (67) si užívá zaslouženého důchodu. Do pořadu se přihlásila sama, a kdyby vyhrála, ráda by si peníze pořádně užila. Jídla do menu si vybírala proto, že je vaří poměrně často a ráda, tak věří tomu, že budou chutnat i jejím hostům. Od Ludmily nečekejte, že by byla stařenka, která sedí doma a vaří pro vnoučata. Mimo jiné má kapitánské zkoušky, chodí na výlety, hraje ping-pong a šachy. Zkrátka se nezastaví a účast v Prostřeno! je jen dalším bodem, který si v životě chce splnit. Vyzkoušet a otestovat.

Jak se jí zadaří, uvidíte už ve středu.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.