Mega doják v Prostřeno!: Oko nezůstalo suché

Tatínek Luboš (47) vaří v Prostřeno! proto, že si chce splnit sen a pokusit se vyhrát peníze pro školu, do které chodí jeho postižený syn. Podaří se mu jeho bohulibý úmysl?

Lubošův nejmladší syn trpí těžkým autismem a má další postižení – s manželkou mu věnují všechen čas. Jeho velkým koníčkem je chovatelství – chová vzácné husy a slepice. Má rád starožitnosti a sport. Do pořadu ho přihlásila dcera, protože Luboš je podle ní dobrý kuchař. Pokud by vyhrál, tak by část peněz daroval škole ZŠ a MŠ NOVA, kam chodí nejmladší syn a se zbytkem případné výhry by potěšil svá zvířata.

Podívejte se, jak nezvykle, ale chutně Luboš využil sušená rajčata:

Jako zábavu si pro své hosty připraví stínové divadlo žáků ZŠ a MŠ NONA. Tuto zábavu si vybral, protože má postiženého syna a chtěl by tímto podpořit děti z této školy.

Podívejte se na Lubošovu dojemnou zábavu:

Splní se mu v pátek jeho sen? Dívejte se!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.