Seriály a filmy

12. listopadu 2020 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Roman se vypracoval z pomocné síly na majitele

Prostřeno!: Roman se vypracoval z pomocné síly na majitele

Roman se vyučil na elektromechanika. Nyní je majitelem a provozovatelem obchodu s masem a uzeninami. Původně zde začínal mýt nádobí a postupem se vypracoval na majitele. V pátek bude Roman servírovat tomahawk. A jako řezník o něm umí perfektně a dlouze vyprávět.

Podívejte se, jakou flákotu hosté od řezníka dostanou:

S manželkou Šárkou má dvě děti – syna Radima a dcera Tínku. Do pořadu ho přihlásila sousedka – kamarádka Marcela, která si myslí, že Roman umí dobře vařit. Pokud by vyhrál, tak by peníze věnoval na benefiční akci.

Během zábavy Jarmilka překvapí. Sebe i ostatní soutěžící. Mohla by skvěle konkurovat světovým basketbalistům. Podívejte se na videu:

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude odhaleno, čí taktika měla smysl a kdo vsadil na nesprávné recepty i chování. O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.