Prostřeno!: U drsné kamioňačky se bude střílet

Slovenská kamioňačka Patrícia (31) se předvede jako dobrá hostitelka, i když jako host je sama docela vybíravá.

Týden na Valašsku má zatím spíš klidný průběh. Změní se něco, když se vařečky ujme svérázná řidička kamionu, Slovenka Patrícia? Ta jezdí s partnerem kamionem křížem krážem a docela se k tomu hodí její drsnější image. Třetí hostitelka má kolem sebe ráda více prostoru, i její dům, který je stále ještě v rekonstrukci, je hodně vzdušný, pro Alenu až prázdný. Patrícia vsadí na italskou kuchyni, ale recepty si upraví podle sebe nebo i zkombinuje dohromady víc věcí, které jí chutnají. Takže slovenské halušky nebudou...

Podívejte se na moment, kdy Patrícia odhalí svoji profesi:

Jako nejlepší strávník se během týdne ukáže včerejší kuchař Michal, kterému zachutná už předkrmová bruschetta natolik, že by si rád přidal, kdyby bylo co. Letní polévka je taková jednoduchá, ale není jí celkem co vytknout. Příjemně překvapí naopak syté „penne podle sebe“, které hostům přijdou k chuti, hostitelka nešetří parmazánem. Z prvotní Mirkovy chyby v úkolu týdne, kterou hosté přijali jako vtip, si vystřelí i Patrícia, jejíž myši nebudou také k jídlu, ale opět půjde o dobrý fór.

Podívejte se, jakou zvolila Patrícia zábavu:

Na zábavu si vybrala střelbu ze vzduchovky, což se k ní celkem hodí. I Patriciin moučník je nepečený. Do italského tiramisu, kam dá správně mascarpone, klidně přidá i české pomazánkové máslo, protože právě jeho jemně slaná příchuť hostitelce vyhovuje. Bude to někomu vadit?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.