Prostřeno!: Viktorija naservíruje italskou kuchyni s vlastními těstovinami

Temperamentní, šikovná a sympatická hostitelka, personalistka Viktorija (27), podává italskou kuchyni s vlastními těstovinami.

Uprostřed týdne se podíváme do příjemného bytu k nejmladší soutěžící Viktoriji, které kolegové říkají Viki. Teprve až podle jmenovky na dveřích si všimnou jejího nezvyklého příjmení a Viktorija pak prozradí, že její rodina pochází z Kazachstánu, i když ona zde žije odmalička a mluví bez přízvuku. Maminka doma prý vaří převážně ruskou kuchyni, ale Viktorija je moderní dívka, která vstřebala nejen české, ale i současné kulinářské trendy. A podle toho vypadá jídelníček, který hosty potěší. Je to změna proti té klasice, která se zatím podávala. A Viktorija se ukáže jako šikovná i pečlivá kuchařka, která se drží originální receptury, dodrží původní suroviny, ale umí i zaimprovizovat, když je třeba.

Viktorija se rozpovídá o květinové štafetě:

Překvapení z listového těsta je variací slaných koláčků, následuje dýňová polévka s drůbežím vývarem, který si Viki uvařila sama, jen s množstvím to poněkud přehnala. Výsledkem je dýňová polévka, ne krém, ale dobře ochucená zázvorem. Na hlavní chod budou syté boloňské lasagne, na jejichž bešamel padl až litr mléka! A co se cení – těsto na lasagne si hostitelka udělala vlastní.

Podívejte se, Viktorija připraví dokonce domácí těsto na lassagne:

Co na italskou kuchyni řeknou Ivana s Milenou? Mileně se nelíbí poslední tiramisu, které sice chutná báječně, ale nestačilo dobře ztuhnout. A s jídlem souvisí i cereální zábava, kdy si hosté mohou sami namíchat svou zítřejší snídani.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.