Seriály a filmy

16. ledna 2017 19:00

Bývalý porno herec a striptét Pepa má prý rád latex!

Koňák Josef (52) pozve holky na koně, i když sám na koni také ještě neseděl, jak se ukáže.

Nejstarší hostitel a jediný mužský účastník týdne dámy pozve do Zadní Třebáně, kde se stará o zvířata i penzion a kde také žije se svým registrovaným partnerem. Pepa neměl lehký životní start, jak se svěří, brzy se musel postavit na vlastní nohy. A přestože je nyní zamilovaný do svého partnera, lhostejné mu nejsou ani ženy. Soupeřky Pepu tipují na českou kuchyni nebo nějaký gril. Nemýlí se, a přestože se Josef považuje spíš za průměrného kuchaře, kritiku moc nebere. Trochu nervózní hostitel svoji dámskou návštěvu usadí na přípitek venku, jíst se ale bude uvnitř, i když byt je to stísněný a není moc útulný.

Pepa a latex

Pod předkrmem, specialitou la Pepáno, se skrývají gratinované kotlety se špenátem. Pepovi dává vaření zabrat, míchá ze všech sil a potí se u toho. Vepřové výpečky se zelím i vývar jsou ale maximálně tak průměrné. Knedlíky, které Pepa neumí, uvařil den předem jeho partner. Hostitel je před podáváním jen ohřeje v mikrovlnné troubě. Přizná se Pepa k tomu, že přílohu nedělal sám? Hlavní chod je megaporce, a zatím bez příborů. Největší problémy s ní má Zuzka, možná je to už ale taktika, podezírá ji Pepa. Myslí si o ní, že je nafrněná… A kdo ještě kritizuje jídlo? Karolína, ale prý jen proto, aby řeč nestála. Nejvíc to asi schytá rozmáčené a přeslazené tiramisu. Zábava je nejlepší, Josef pozve soupeřky na koně. Co ale bylo největším překvapením? Že Pepa na koni ještě neseděl! Napraví to v úterý?

Knedlíky upekl manžel!

Sledujte premiérové Prostřeno! od pondělí do pátku v 17.45 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.