Hned dva šoky v jednom díle Prostřeno!

Prostřeno - Noční můra z Prostřeno!

Sparťan Zdeněk (40) je samá srandička, hosté zažijí šok už na prahu. A co vy, jak byste tuhle "noční můru z Elm Street" přežili? Dívejte se v pátek od 18 hodin na Prostřeno! a uvidíte vyústění celého týdne.

Zdeněk hosty upozorňuje na to, ať si k němu vezmou staré boty, že je čeká peklo. Co má za lubem? Proč holky piští hned u dveří a proč si Katka „málem učurla“? Hostitel se chce hlavně bavit, a tak jsou všichni zvědaví, co je ve finále čeká.

Každopádně „sparťanské doupě“, protože devatenáctiletý syn je do fotbalu stejný blázen jako otec. Zdendu vaření baví, a není divu, když si u toho mocně zavdává z půllitru. Na surovinách nešetřil. Budou steaky z pravé svíčkové, ani poslední den nechybí salátek, tentokrát je ho prý ale málo.

Hosté dělají schválnosti: „Zdeněk sází na to, že nám udělá nějaké překvapení, a i kdyby uvařil nejhůř z celého týdne, že ho obodujeme,“ myslí si Andrea. V tom má pravdu. Zdeněk bude hosty děsit, bude se i střílet, bude to boj!

Kdo mu oplatí jeho šmejdění v kuchyni? Nebo mu budou soupeři pomáhat? Zdeněk se na to těší, má bojovného ducha, nevzdá ani úkol týdne. Proč ale nakonec zvýší hlas? Komu jeho biftek nechutná? Je moc krvavý? Nebude mít kuchař při paintballu opravdu chuť někoho zabít?

Jak to, že si Zdeněk nechal od hostů pomoci?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!