Hostitelka z Prostřeno! vyhodí jednoho z hostů od stolu. Proč?

Vznětlivá hostitelka Kristýna (23) se nechá vyprovokovat a Marcela vyhodí od stolu.

Jsme opět na Slovanech. Tahle plzeňská čtvrť se tento týden vrací stejně jako drůbeží vývary, i když ten dnešní bude trochu jiný, plave v něm brambor, nudle i rajče.

Včera nastal mezi Kristýnou a Marcelem klid zbraní, šlo ale jen o ozbrojené příměří? Kristýna se bojí, že si ji ve čtvrtek Marcel vychutná. Mladá hostitelka žije ve své garsonce nejen s přítelem, ale i s devíti zvířátky, proto se mezi koťátky odehraje jen přípitek a pokračuje se v bytě u rodičů.

V jejím menu převažuje kuřecí maso, na hlavní chod je kuře à la bažant. Na předkrm budou doma upečené rohlíky se slaninou, špenátem a sýrem. Kristýna kdysi pracovala v pekárně a odtamtud zná i poslední chod – linecké košíčky.

Marcel dostane jako bonus džbán s pivem, tím ale dobrá vůle končí. Marcel to rozjíždí a Kristýna se nechá vytočit a občas mu úplně nahrává… Ale ani ostatní nejsou moc nadšení z „anglického rohlíku“ i celé večeře. Polévka je podle Marcela spíš jako krmení pro prasata…

„Chci, abys odtud vypadl, zavolám policajty!“ vyhání ho hostitelka na chodbu. Jak tohle dopadne? Marcel ale dál pokračuje v kritice, ostatně brambory si to možná i zaslouží. Kristýna sebere zbytky sil a pozve soupeře na zábavu. A kolo štěstí nakonec překvapivě pobaví i ji samotnou. Co si asi Marcel vytočí?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.