Taková spokojenost v Prostřeno! snad ještě nepanovala. Ale bude to na výhru?

Prostřeno! C1

Klidná Martina (38) je dobrá hostitelka, nepotřebuje taktizovat a není nervózní. Ocení to ostatní? Sledujte Prostřeno! ve středu od 17.50 na Primě!

Příjemné, komfortní a vkusné bydlení jako by určilo celý průběh večera, který bude takovým ostrůvkem klidu uprostřed týdne, což nebývá ve středu, kdy většinou napětí stoupá, zvykem. Ale inteligentní a dobře připravená hostitelka to zvládne.

Téměř bobříka mlčení si ve středu po včerejšku uložil i nezvykle pozitivní Marcel, ale i Kristýna, takže vzájemné animozity jsou zažehnány a u Kristýnina stolu se řeší jen jídlo a zvyky. Přestože od „zeleninového koláče“ nikdo moc neočekával, spíš se předkrmu všichni obávali, příjemně překvapil. Slaný koláč, který je někde mezi pizzou a quichem, možná mohl být když ne teplý, aspoň vlažný.

Kuřecí vývar zase více ochucený, hlavním chodem je oblíbený rodinný recept na ražniči. Maso není na jehlách, ale jsou to upečené plátky vepřového se slaninou a cibulí, podávané se šťouchanými brambory, do oblohy hostitelka nenápadně umístila svůj pokus o úkol týdne. Všem se líbí i zábava, což je potisk triček, s nimiž pak hosté zasednou k moučníku, hodnoceném jako nejlepší chod z hostitelčina menu:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!