Irena z Prostřeno! sice nemá zaměstnání, ale nechá hosty čmárat po zdech

Tedy ne že by Irena vůbec nepracovala, tu a tam si zaskočí jako komparzistka před kameru. Tím tedy ostatním vyrazí dech! Dívejte se ve středu v 18 hodin na další epizodu Prostřeno!

Ve středu se pánové sejdou u komparzistky Ireny (45) a dojde na osobní témata – při šmejdení si pánové všimnou fotek a zarazí je skutečnost, že je Irena babička. A když na svou domněnku dostanou potvrzení, dočká se Irena komplimentu, protože na babičku opravdu nevypadá, je naopak velmi pohledná žena.

Jeden z pánů dokonce přijde s názorem, že Irena je nastrčený člověk ze štábu, a není tedy ani obyčejná soutěžící jako ostatní.

Podívejte se na video:

Dalším tématem u předkrmu, kterým je tataráček z uzeného lososa, budou děti. A Vašek odpověděl s jasným podtextem, že u něho asi děti nebudou, ale ne proto, že by o ně neměl zájem… Téma u hlavního chodu bude už tak trochu hrou na pravdu, kdy se Mirek s Pavlem zvídavěji, než bylo Peterovi příjemné, pustili do úterního hostitele. A opět došlo na taktiku a Pavel se nemýlil ve svém úsudku, že málo bodů by mohla dávat právě Irenka. Té se povedla polévka minestrone, ale telecí plátky by někdo uvítal v jiné úpravě, prostě když někdo chce, chybu si vždycky najde. A antipatie mezi Irenou a Peterem je více než zjevná.

Podívejte se, jak se hosté u Ireny bavili:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.