Lucie řekne v pátek v Prostřeno! všem pěkně upřímně, co si o nich myslí

Prostřeno - Jana ostatními opovrhuje

Je tu závěr týdne. A jak už bývá obvyklé, nebude se večer řešit natolik kuchařské umění, jako spíš osobní spory mezi soutěžícími. Tentokrát se ukáže jako nejvíc rušivý element středeční hostitelka Lucie. Jak to nakonec dopadne? Dívejte se od 17.50 na Primě na Prostřeno!

Náročné finále má na svých křehkých bedrech nejmladší a zatím stále pozitivní sportovkyně Dominika z pražského Smíchova. A také začne s paštikou. Dominika je vyznavačka jemných chutí, jak dopadne srovnání s včerejší paštikou u Moniky?

Sympatická slečna překvapí svým poctivým menu, které také obsahuje domácí housky, takže soupeřky mají další možnost srovnávání. K tomu vybízí i další zeleninový krém a další variace šťouchaných brambor, příloze ke kuřecí roládě. Ta má sice částečně houskovou nádivku, ale jinak v ní převažují sušená rajčata, která tak miluje Jana.

„Nejčokoládovější cheesecake“ vypadá báječně, bude i tak dobrý? Bude hodně sladký… Je to strach, nebo kamarádství, co Dominiku vedlo k tomu, že podporovala Janu? Lucie na to má vlastní teorii: „I když je Jana starší, tak se chová jako puberťák, proto jsou si mnohem bližší.“ Jana ale nakonec loajální Dominiku vůbec nepodpoří! Tohle spojenectví skončí, když Dominika přizná své pravé pohnutky. A Jiřina v pátek Janu také nešetří. Prý někdo s tak omezeným jídelníčkem do kulinářské soutěže vůbec nepatří. Jana už je ráda, že je konec, co když ale právě ona vyhraje 50 000 korun? Nebo to bude někdo úplně jiný?

Dívejte se už teď na závěrečné drámo a v 17.50 na to, kdo nakonec vyhraje:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!