Luxusní dezert a vtipná zábava uzavřou tento týden Prostřeno!

Prostřeno - A tančíme!

Grafik Martin (36) jako jediný prostírá v domě a všechny napíná až do konce. Pište si ale, že zábava bude tak vtipná, až budou všichni slzet smíchy. Dívejte se v pátek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Pražák Martin se do Moravan u Brna přistěhoval před třemi roky za přítelkyní, s níž má syna. Všichni jsou zvědaví, jak dopadne poslední večeře v jeho moderním domě. Aneta přijde dokonce s novou image. Hostitel se prezentuje jako zkušený kuchař, doma prý vaří hlavně on.

Poslední menu se podobá menu konkurenta Petra, který vařil jako první. Kdo bude mít lepší kachní prsíčka a polévkový krém? Co jsou to filírovaná prsa? A kdo upeče lepší drůbeží závitek? Ani Markéta neví všechno, v náplni je mortadela – a to není druh sýra, jak si myslí.

Pavla ví, že jde o salám, a těší se, ale zrovna na ni mortadela nezbyde. Proč cítí hosté z předkrmu místo pomerančové marmelády paštikové koření? Komu nechutná černá sůl? A kdo dostane syrové krůtí maso? Proč hostitel podává po předkrmu ještě druhou rundu? Chce snad hosty opít? A nebude batátový krém s kokosem přeslazený? A proč zábava u Martina skončí téměř dřív, než začne?

Markétě to ale vůbec nevadí… Přesto je koncovka důstojnou tečkou vydařeného týdne, dezert i úkol týdne dopadnou na jedničku. Kdo vyhraje krásných 50 000 korun?

Mrkněte se na luxusní dezert:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!