Seriály a filmy

22. září 2016 19:00

Martina svým menu nedokáže oslnit a špatně to nese. Bude i brečet!

Martina (30) si ve finále tak trochu sní, co si během týdne sama navařila. Nakonec si i popláče.

Martina je už pět let na rodičovské dovolené a jedním z motivů její účasti v pořadu je i to, že ji manžel nepovažuje za dobrou kuchařku. Chce si vyzkoušet, zda to tak vidí i ostatní. Po včerejšku to ale nebude mít snadné. Rejstřík surovin, po nichž je Martině údajně špatně, je tak široký, že jsou všichni zvědaví, co jim poslední kuchařka předloží a co všechno u sebe doma ve svém hezkém domečku sama sní. Martina se obává Mariina příchodu, že ji bude přehnaně kritizovat.

U Martiny v bytě je had a Pavel z nich má fobii

A to se také stane: Marie má k většině pokrmů výhrady, ale není sama. Martina svým menu nedokáže oslnit a špatně to nese. Během večera jí hned několikrát přejde smích, nakonec dojde i na slzičky. Martina se cítí ukřivděná, protože si myslí, že se jí večeře povedla. Jenže topinky s kuřecím masem se hostům zdají bez chuti, to zčásti platí i o bramboračce s houbami, kuřecí bábovka s bramborami je prý vyschlá včetně přepečené přílohy, ani z dezertu nejsou hosté nadšeni. Legračně dopadne úkol týdne, přestože má poslední hostitelka výkonnou domácí pekárnu, její chléb je skoro nepoživatelný. A Pavel, který nesnáší hady, má jednoho za zády, což mu na náladě také nepřidá. Rodina má totiž docela zvláštní domácí mazlíčky, jak uvidíme. Vtipná zábava sice partu na chvíli sblíží, ale finále neproběhne v harmonické atmosféře.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.