Mikulášské Prostřeno! obchází hlad. Kdo sní nejvíc špízů?

Bára (42 let) a její dcera Leontýna (9 let) budou ve čtvrtek podávat jídlo formou rautu. Jejich špíz bude ale tak chutný, že nakonec nezbyde ani na přidání. Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na mikulášské Prostřeno!

Ve čtvrtek nás k sobě domů pozve temperamentní a stále usměvavá Bára, jejíž vtipné glosy a komentáře budou kořením celého týdne.

Vařit bude se svou stejně pohodovou dcerkou Leontýnkou v útulném dřevěném domečku na venkově, kde mají nejenom spoustu zvířátek venku, ale i doma – děti si budou moci v rámci šmejdění prohlédnout například opravdickou piraňu!

Vaření a celý večer se ponese v duchu pohody a dobré nálady, a to i tehdy, když bude mít zvídavé otázky Simonka – na ni bude celý týden spoleh, že se nezapomene optat na to, zda je domácí to či ono… – prostě všímavý host pořadu Prostřeno! v dětském vydání!

Bára s Leontýnkou připraví druhou bramboračku tohoto týdne, po špízech se jen zapráší a dojde na to, že jídla mohlo být o něco více. Někomu se zase nebude úplně zdát servírování hlavního chodu formou rautu, ale nakonec se každý obslouží a spokojení budou určitě všichni.

Podívejte se, jak špízy chutnaly:

Muffiny všem chutnaly, připravují je také ostatní doma?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.