V mikulášském Prostřeno! se servírují pečené želvičky. Co to probůh je?

S pečenými želvičkami vyrazí středeční hostitelé Milena a Vítek všem soutěžícím dech. Ostatní se naštěstí uklidní, když zjistí, že želvičky nejsou skutečné želvy. Dívejte se ve středu v 18 hodin na Primě na mikulášské Prostřeno!

Milena je jediná babička tohoto týdne, která se ani do pořadu nepřihlásila sama, ale přihlásil ji sám její vnouček Vítek!

Vítek je klidný, ale veselý kluk, který si zjevně už ve svém věku jde za svým snem – v budoucnosti chce mít svůj hotel, samozřejmě i s vybranou restaurací, a tak se vaření věnuje už odmala a nyní všem dokáže, že opravdu vařit umí!

Zatímco totiž některým dětem maminky opravdu hodně pomáhají, ve dvojici Milena a Vítek je babička skutečně spíš rádcem a asistentem, Vítek zvládne víceméně sám připravit dokonce i drobenkový koláč! A vyjde mu i risk, a to hlavní chod – těstoviny mají sice všichni rádi, zato tuňáka nikoli, natož ještě děti!

A přestože se některé holčičky nechají slyšet, že tuňáka opravdu rády nemají a jíst ho nebudou, nakonec těstoviny s tuňákem v té podobě, jak je připraví Vítek s babičkou, všem zachutnají! Želvičky z mletého masa příjemně překvapí a drobenkový koláč zachutná nejen dětem, ale i jejich maminkám. A že může být velká a nepředstíraná zábava i u společenské hry, o tom vás Vítek naprosto bez problémů přesvědčí!

Jak to tedy bylo s želvičkami?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.