Seriály a filmy

3. října 2016 19:00

Nejzpocenější soutěžící v Prostřeno! Z Iva doslova teče!

Potetovaný Ivo (28) pracuje jako manažer hudebního klubu, ale hudební zábava mu vybouchne.

Vaření druhého hostitele je stejně extravagantní jako jeho vzhled. Hosty prý nemůže přijmout doma, proto je pozve do většího bytu svých kamarádů. Ivo maso sice jí, ale moc ho nevaří, tak bude vypadat i jeho úterní večeře. Je hodně o improvizaci, hlavní chod je hostitelův vlastní recept typu „co dům dal“, ale soupeře upoutá hned předkrm – co se skrývá pod „pivním psem s pečivem“? To je zase pro změnu oblíbený otcův recept z olomouckých syrečků a hostitelova vzpomínka na dětství.

Tak toto je ten Pivní pes

Naštěstí tvarůžky všichni jedí, ale z pomazánky na suchém chlebu omráčení nejsou. Pro srovnání bude už druhý den zase česnečka, ta je ale jiná, klasičtější než ta včerejší. Ivo miluje svého kocourka Micánka, kterého si vzal do bytu s sebou, a ten se ochomýtá kolem stolu víc, než je třeba Hance milé. Hlavní chod „těstovinový dort na víně“ je opět bezmasý, což někoho zklame, navíc je studený, ale se spoustou sýra a někomu docela chutná. Kdo uhádne, z jakého ovoce je poslední ovocná zmrzlina? Zábava je zvláštní: Ivo má smůlu, plánoval pozvat živou kapelu, ta ale na poslední chvíli odřekla. Budou hosté ochotní aspoň improvizovat a tvářit se, že se nic nestalo a koncert probíhá?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.