O čem ženy sní? Dozvíte se ve čtvrtečním Prostřeno!

Ve čtvrtek se dámy rozpovídají o svých nejniternějších snech. A to byste se divili, co z nich vypadne! Dívejte se od 18 hodin na Prostřeno! a na něco málo se mrkněte už teď v našem bonusovém videu.

Přadlena Anička pozve návštěvu do svého rekonstruovaného bytu v Jaroměři, kde šokuje velkou sbírkou porcelánu.

Už se jí ani nevejde do bytu. Jaká je Anna kuchařka? Přiznává, že má radši, když jí o víkendech uvaří přítel kuchař a ona jen ochutnává. Soupeřky čekají českou klasiku, ale svíčková to nebude. Polévka s mraženou zeleninou je dobrá, určitě lepší než startovací drůbeží toasty, nacucané šťávou z masa.

Dále budou kuřecí roládky s kaší. Anna miluje kombinaci masa s ovocem, ale švestek dá do masa tolik, že se nasládlá chuť holkám brzy přejí. A sladkého bude ještě víc, domácí štrúdl i tvorba marcipánu, kterou hostitelka koření vtipy.

Podívejte se na jeden z vtipů:

Ale nejen o jídle půjde řeč, u stolu se dozvíme i to, co by každá z žen chtěla v životě ještě zažít:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.