Partnerka Antonína z Prostřeno! je pěkně žárlivá. Podívejte se na tu scénu

Ačkoliv by hlavní hvězdou čtvrtečního Prostřeno! měla být hostitelka Ivana, o největší rozruch se nakonec postará Antonín. Právě jemu totiž zavolá žárlivá partnerka a ztropí mu řádnou scénu. Podívejte se na ni už teď, Prostřeno! si pusťte jako vždy od 18 hodin na Primě.

Čtvrteční hostitelka Ivana (24) je milá mladá dáma, která se od začátku týdne projevuje tak, že nikdo nepochybuje, že vaření a jídlo je oblastí, ve které se vyzná a která ji baví. Nebudou však její speciální suroviny, speciální názvy a vše tak trochu příliš na úrovni pro hosty moc velkým soustem?

Když u předkrmu začne Ivana vysvětlovat, že i rajčata jsou speciální kvality a speciální odrůdy, bude to už na někoho moc. Ale co víc – Ivana celý týden odmítá jíst syrová rajčata, a přitom z nich udělá tataráček?! Hostům to bude vrtat hlavou, nebude se jim to ani moc líbit, ale rozhodně se zachovají fér, což se o situaci, která nastane v pátek, naopak prohlásit nedá.

Podívejte se, jak ostatní zhodnotili Ivanin pokrm z rajčat:

Ivana je rozhodně skvělá kuchařka a hostitelka, ale hostům budou vadit strojené názvy, záměrně originální a odborné. Jako zábavu si Ivana připraví kurz sushi pod vedením profesionála a jako dezert bude už podruhé tento týden panna cotta, tentokrát s karamelem, a na hosty to bude příliš sladké.

Pobavte se taky nad žárlivkou od Tondy:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.