Prostřeno! je tento týden vyhrocené. Kdo je nejvíc horká hlava?

Poslední večeři připravuje restauratér Jiří (36) a nemíní si ji nechat zkazit. Vzduchovka to jistí... Jen aby nebyla doopravdy potřeba! Na závěr vyhroceného týdne se podívejte v pátek od 18 hodin na Primě.

I když by si pan Jiří přál, aby jeho finální večer už neotravovaly žádné slovní přestřelky a urážky, a „ti dva blbci si řekli, co jsme si, to jsme si“, dočká se toho?

Poslední hostitel spoléhá na své menu a je rozhodnut si to ve svém velkém pardubickém bytě nenechat pokazit. Hru na pravdu, která v tomto rozhádaném týdnu nemůže chybět, by rád odsunul až na úplný závěr a pnutí u stolu pokud možno ignoroval, protože má co nabídnout.

Na jídelníčku je hodně masa, v povinném guláši bude dokonce maso sójové.

Jak ho Jiří připravoval?

Zkuste si tipnout, kdo bude mít na sóju nejvíc řečí, a pak si pusťte video:

Na předkrm je tatarák z telecí svíčkové. Kdo si ho nedá? Jak dopadne hráškový krém s opečenou bylinkovou žemlí? Bude chutnější než včerejší brokolicová polévka?

Hlavní chod je rodinný recept s marinovanou roštěnkou v salse z cibule a hořčice a na tento zlatý hřeb svého menu pozorný hostitel, který zatím úspěšně proplouvá večerem, hodně spoléhá.

Oprávněně? Nebude tam zase něčeho moc? Třeba cibule nebo hořčice? Zabodovat by také mohly „křehké palačinky s jahodovým pyré“ – ty jsou dokonce součástí zábavy! Kdo umí nejlépe vyhazovat a obracet palačinky? Jako restauratér by Jiří měl vědět, co udělat pro to, aby od stolu vstávali jen spokojení hosté a on získal co nejvíce bodů. Podaří se mu to? Body jsou dost vyrovnané…

A jak to nakonec dopadne s "dvěma kohouty na hřišti"?

Situace bude dost vyhrocená!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.