Ta si to ale zařídila. V Prostřeno! za ni maká manžel

Martina (32) a Zdeněk pobaví při servírování úkolu týdne! Martina se totiž jakkoliv odmítne aktivně účastnit a Zdeněk to hned hezky okomentuje a pobaví tím všechny. Závěrečný díl Prostřeno! sledujte v pátek od 18 hodin na Primě.

Martina a Zdeněk, druhá z manželských dvojic (stejně tak jako Veronika s Jaromírem už mají děti), jsou velmi výraznými typy – Martina je krásná drobná blondýnka, Zdeněk pak holohlavý hromotluk, správný chlap, který se s ničím příliš nemaže.

Obdivuje svou ženu, a i po letech jejich manželství, které netrvá pár měsíců – už mají pár let a životních zkoušek za sebou –, jsou jeho vyznání opravdu dojemná. O to více, že to činí svým typicky mužským způsobem, tak trochu neohrabaně, ale upřímně. V kuchyni bude Zdeněk zdatně Martině sekundovat a přiznává, že se jeho „bejvalky“ budou hodně divit, až ho uvidí kmitat v kuchyni.

Koho nebavila zábava?

Martina se pochlubí, že si ho dobře vychovala. Připraví skvělou domácí paštiku s domácím chlebem, podávat se bude druhý studený předkrm, u kterého Michal – hostitelům za zády – pronese, že si to tím hodně usnadnili, ale hostitelé to uslyší! Nicméně salát nikoho příliš neosloví, vylepší to pak sice vepřová panenka na dvojí způsob (jeden z páru ji dostane s houbovou omáčkou a druhý s pečenou paprikou a česnekovým dipem), nicméně pro někoho bude panenka příliš propečená. Dezert se povede – suflé bude opravdu tekuté, a to bude poslední dezert valentýnského týdne! Ovšem tečku za pátečním večerem udělá Zdeněk, který jako úkol týdne připraví míchaný nápoj, který má Martina ráda, ta se při kmitání Zdeňka do kuchyně a zpátky pro nápoje jen elegantně opře o židli a bude tak vše pozorovat. A Zdeněk? Prohlásí něco v tomto smyslu: „To vůbec nevadí, že tady stojíš jako modelka, lásko, a já budu mít nohy jako konve!“

A kdo se naštve, když nevyhraje?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.