Zachutnají v Prostřeno! steaky z pupku, nebo budou soutěžící zase rejpat?

Ve čtvrtek pohostí ostatní dvojice ve svém rodinném domě první z manželských dvojic, daňová poradkyně Veronika a IT konzultant Jaromír. Bude se ostatním u Veroniky a Jaromíra líbit? A co hlavně, bude jim chutnat? Uvidíte ve čtvrtek od 18 hodin na Primě v Prostřeno!

Hostitelé nejprve navštíví specializovaný obchůdek s potravinami a je vidět, že večeři budou připravovat znalci dobrého jídla.

Bohužel nálada ve čtvrtek tak nějak malinko povadne a nepřidá jí ani příliš dlouhé čekání na hlavní chod – Jaromír poučí hosty o přípravě flank steaku, tj. steaku z hovězího pupku, a Veronika teprve v tento moment začne připravovat gratinované brambory. A tak se čekání na hlavní chod opravdu velmi protáhne. A jak víme z našeho pořadu – příliš dlouhé čekání znamená body dolů.

Co vadilo ostatním soutěžícím na steaku?

Navíc polévka minestrone, která byla podávaná jako zeleninový krém, nastolí otázku, zda může být minestrone krémová. Salát na předkrm neurazí, ale ani nenadchne, a brownies jako dezert přijde ostatním jako příliš suchý moučník, navíc variantu se slanými nasekanými oříšky na povrchu neocení asi nikdo z hostů. Sympatický manželský pár s velkými ambicemi na výhru tedy v závěru večera pochopí, že jejich šance nejsou takové, jak si slibovali.

Zábava byla ale opravdu zábavná:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.