Ten se toho nebojí, pozval ostatní soutěžící z Prostřeno! k sobě na chatu

Prostřeno! - Pavel pozval všechny k sobě na chalupu!

Páteční den se nese ve znamení pohody, i když samozřejmě každý přemýšlí, jestli má šanci na výhru... Kdo nakonec peníze získá? Sledujte od 17.50 na Primě Prostřeno!, na jehož konci se jediný muž osmělí k nečekanému pozvání...

„Týden to byl hezký, ale ne podle mých představ,“ říká Gabriela, která se chtěla hlavně pobavit a někdy se cítí jako dvacetileté třeštidlo, přestože abstinuje. Hosté jsou na finále zvědaví – a příjemně překvapení. Večeřet se bude v útulné chalupě, což je dobrá volba.

Včera jsme viděli, že hostitelka nemusí pálivá jídla, ale nemůže žít bez česneku. A opravdu s ním nešetří, králičí stehna nejen prošpikuje, ale pokryje i drceným česnekem. Při šmejdění v podkrovní ložnici hosty zaujmou hry pro dospělé, protože šťastně vdaná hostitelka si prý se svým manželem stále ráda hraje.

Alena je z domu nadšená, úplně se vidí, jak by si to tady užívala. „Závidím jí to,“ přiznává. Gabča je pro soupeře trochu nevyzpytatelná, taktizuje? Jaká bude kuchařka? Co „vlastnoručně nasbírané hříbky houby“ v bramboračce? „Vyznáš se v houbách?“ zajímá Johanu.

Odpověď „nevyznám“ rozesměje, ale neuklidní. Navíc podle Pavla to hříbky nejsou. Menu je vydatné a venkovské. Pro Maju „co dům dal“. Předkrm, který by klidně splnil i úkol týdne, zní zajímavě. Bramborová kaše v trojobalu? Co to ta Gábina zamýšlí? Určitě nechtěla těstíčko přesolit a míchat ho znovu.

Zmatené je pořadí jídel, Pavel pořád čeká na svoji porci masa, ke všemu musí jíst rukama – že by v početné rodině hostitelce došly příbory? Nakonec se všichni najedí k prasknutí, docela inspirativní jsou horácké knedlíky podle kamarádčina receptu.

Jakou si Gábina vymyslela zábavu?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!