V pátek se v Prostřeno! ukážou společně obě dvojčata. Dívejte se

Konec netradičního týdne se sesterskou zápletkou se blíží. I když se pátečního hodování zúčastní jeden host navíc, situace se stejně vyhrotí. Dívejte se v pátek od 18 hodin na Primě na celou epizodu Prostřeno!

Páteční vaření bude velmi zajímavé od začátku do konce – Vlastu (26) z nemocnice pustí, takže bude nakonec vařit opravdu ona, nicméně nastanou jí komplikace se sháněním nákupu – obchod, kde si objednávala některé věci, bude totiž nečekaně zavřený.

Večeře se po souhlasu všech soutěžících zúčastní i Lucie a hosté se shodnou, že si sestry až tak úplně moc podobné nejsou. V bytě Vlasty čeká na ostatní pár překvapení, její život poznamenal silný příběh a diváci se dozvědí, jaké neštěstí se jí stalo…

Samotná jídla budou převážně hodnocena jako pokrmy pro děti, což bude stupňovat Vlastinu nervozitu, až se zcela otevřeně do sebe pustí s Lukášem, který ve finále její jídla jen ochutná, ale jíst je nebude. Vlasta o něm pronese velmi nevybíravá slova, ale stejně tak se zachová i jediný muž tohoto týdne.

Podívejte se sami:

Atmosféru na chvíli rozptýlí zábava – motokáry – ale po návratu do bytu hostitelky se situace opět vyhrotí. Kdo si nakonec odnese výhru, o kterou všem tolik šlo?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.