Vážně patří do rajské polévky sýr? Podle Petra z Prostřeno! ano

Středeční hostitel Petr není v Prostřeno! úplným nováčkem, zkušenost s vařením v pořadu má jeho přítelkyně, která ho určitě do tajů Prostřeno! zasvětila. Budou mu její cenné rady něco platné? Uvidíte na Primě ve středu od 18 hodin.

Petr se bude první dva dny jevit jako velký znalec dobrého jídla, ke všemu bude mít nějakou kritickou připomínku, a tak jeho středa, kdy pozve hosty k sobě do velmi malého bytečku, v němž žije se svou těhotnou přítelkyní, bude velmi očekávána.

Ovšem jako by byly předkrmy zakleté, Petr sice připraví vidličku, ale už ne nůž, a tak pečené kuřecí maso v anglické slanině bude opět s nedostatkem v servírování. Polévka, kterou bude rajská s rýží a sýrem, bude mít jedno velké minus – rozpuštěný sýr se hodně potáhne a nepůjde v podstatě nijak kultivovaně jíst. Jiří to vtipně okomentuje slovy, že je štěstí, že nikdo ze soutěžících nemá knír.

Kdo se sýrem nejvíce bojoval?

Hlavní chod přišel Veronice příliš jednoduchý na přípravu, pro Lucii bylo maso poněkud tlusté. Atmosféra u stolu byla už ve středu o bod níže než předchozí dny a Petr se přiznal, že má dovařeno a začne ještě více taktizovat. Zábava se ale povedla, soutěžící se podívali do ruční papírny a měli k tomu i odborný výklad!

Kdo je podle ostatních největší hráč?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.