Veronika vs Jitka aneb hádka v Prostřeno!

Ve čtvrtek bude vařit jediný muž. A ačkoliv je on sám vcelku zamklý, o rozruch nebude u stolu nouze. Postarají se o něj ale dvě dámy! Dívejte se na Primu od 18 hodin!

Dámy se už těší, jak je bude Míra obskakovat ve svém čisťounkém bytě, kde asi vládne pevnou rukou jeho přítelkyně.

Ale moc nestíhá, bude lepší hostitel než kuchař? „Nejsem zdatný kuchař,“ přiznává Mirek, „kuchyní spíš doma jen procházím a budu určitě dost hledat.“ Málomluvný muž to vzal statečně za svoji přítelkyni, kterou původně do pořadu přihlásil sám.

Nenajde ani dost příborů, musí mu vypomoci sousedka. A kdo válel „domácí“ nudle do slepičího vývaru? Mirkův šéf! A k tomu ještě úkol týdne. Cože? Opět má být vajíčková pomazánka? Na víc si Mirek netroufne, už takhle se dost patlá se švestkovou náplní do své panenky a s dipem k příloze hlavního chodu, který ale nakonec vypadá krásně. Holky ale Míru nenechají ani v klidu najíst. U stolu se rozhoří hra na pravdu a u hádky o více dějstvích si vystačí skoro samy. Roznětkou bude pro změnu řasa na talíři.

Podívejte se:

A kdo si myslí, že se při přípravě palačinek nedá nic zkazit, bude vyveden z omylu. Proč Jitka zůstala u stolu sama a zábava se nekoná? A ani dezert a úkol týdne?

Co se stalo?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.