Veroniku z Prostřeno! budou ve čtvrtek provázet samé problémy

Bývalá vrcholová sportovkyně Veronika (22) je prostě nad věcí. I když se jí pár věcí v kuchyni nedaří, žádnou katastrofu z toho nedělá. Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na tuhle pohodářku.

Veronika je smíšek týdne, stále dobře naladěná a je na ní znát bývalá dráha profesionální sportovkyně – bere vše s nadhledem, a to i tehdy, kdy bude mít kuchyň zaplavenou nádobím a nebude mít kam vyndat knedlíky ke svíčkové, která je hlavním chodem.

Ovšem než dojde na svíčkovou, zajde Veronika pro mungo fazole, na něž se poptává v řeznictví – a rozhovor s řezníkem, který jí nabízí tlačenku, jitrnice a klobásy se slovy: „Říkejte si tomu mungo, jatsuky, jak chcete! Jednak nevím, co to je, a jednak mne to uráží!“

Z úkolu týdne byli všichni soutěžící (a nejen oni) trochu zmatení:

Samozřejmě to myslel pan řezník v humoru a s Veronikou se opravdu hodně nasmáli. Další zajímavá chvilka nadejde v kuchyni, kdy Veronika odměřuje vodu do polévky tak, že ji naleje do talířů a podle toho si odpočítá velikost hrnce.

Nicméně polévka – bramboračka s hřiby (a tajně přidaným úkolem týdne, fazolkami) – se nakonec velmi povede. Přes komplikace a chaos v kuchyni i svíčková dopadne dobře a večer se ponese především v duchu hostitelčiny bezprostřednosti a otevřenosti.

Jak večeře u Veroniky probíhala?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.