Veroniku z Prostřeno! budou ve čtvrtek provázet samé problémy

Bývalá vrcholová sportovkyně Veronika (22) je prostě nad věcí. I když se jí pár věcí v kuchyni nedaří, žádnou katastrofu z toho nedělá. Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na tuhle pohodářku.

Veronika je smíšek týdne, stále dobře naladěná a je na ní znát bývalá dráha profesionální sportovkyně – bere vše s nadhledem, a to i tehdy, kdy bude mít kuchyň zaplavenou nádobím a nebude mít kam vyndat knedlíky ke svíčkové, která je hlavním chodem.

Ovšem než dojde na svíčkovou, zajde Veronika pro mungo fazole, na něž se poptává v řeznictví – a rozhovor s řezníkem, který jí nabízí tlačenku, jitrnice a klobásy se slovy: „Říkejte si tomu mungo, jatsuky, jak chcete! Jednak nevím, co to je, a jednak mne to uráží!“

Z úkolu týdne byli všichni soutěžící (a nejen oni) trochu zmatení:

Samozřejmě to myslel pan řezník v humoru a s Veronikou se opravdu hodně nasmáli. Další zajímavá chvilka nadejde v kuchyni, kdy Veronika odměřuje vodu do polévky tak, že ji naleje do talířů a podle toho si odpočítá velikost hrnce.

Nicméně polévka – bramboračka s hřiby (a tajně přidaným úkolem týdne, fazolkami) – se nakonec velmi povede. Přes komplikace a chaos v kuchyni i svíčková dopadne dobře a večer se ponese především v duchu hostitelčiny bezprostřednosti a otevřenosti.

Jak večeře u Veroniky probíhala?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.