Seriály a filmy

19. prosince 2016 19:00

VIP Prostřeno! u Daniely Šinkorové a její kamarádky

Po pondělní domácké atmosféře u Veroniky Žilkové vánoční VIP štafetu převezmou dvě kamarádky – herečka, zpěvačka a moderátorka Daniela Šinkorová a zcestovalá výživová poradkyně Petra Valtrová.

A bude to česko-slovenské Prostřeno! Daniela, i když to na její perfektní češtině není znát, pochází z Nitry, kde má svou původní rodinu. (Na její profil a soutěžní menu se můžete podívat zde.) Velkou inspirací úterního vaření budou maminčiny tradiční recepty a pro Danielu je to po vydařeném včerejšku u Veroniky a Agáty velká výzva. Bohužel nevaří doma, ale v bytě u kamarádky Petry, kde je sice prostoru dost, soupeřkám ale vadí, že nepoznají Danielino vlastní prostředí. To je asi největší výtka, jinak už návštěva převážně jen chválí.

Na někoho se ale čeká. Kde je Veronika? Včerejší hostitelka se zdrží ve škole, kde učí, po chvíli však dorazí a večírek se může rozjet.

Žilková jde pozdě!

Spolupráce v kuchyni je výborná, dělalo něco Dance a Petře vrásky? Asi dobré pagáče, které jsou bonusem, holky se ale bály, že jim nevykyne těsto. Petra hlídá množství soli a počet kalorií, což tak zcela nelze u moučníku, „metrového koláče“ s krémem a čokoládovou polevou. Skutečně má měřit metr a je pastvou pro oči. To platí také o úvodním pestrém „sexy salátu“, který hraje barvami a obsahuje zelené listy i ovoce. Co je na něm sexy? Na to uslyšíme řadu teorií, fantazii se v tomto složení meze nekladou.

Zábava musí být

Bohatá je také již druhá čočková polévka týdne, opět podle receptu Danieliny maminky, která také nechala vyrobit krajové vánoční oplatky. Náplň kombinuje med a česnek, což zní divoce, ale jsou krásně křupavé a lahodné. Danielu vzpomínka na domov, kam se moc často nepodívá, dojme až k slzám. Mají to dámy v jednom ranečku, Vánoce budí emoce, ale u stolu bude hlavně veselo. Nálada je výborná, zábava hravá, hostitelky kmitají a Veronika Žilková sní celou rybu. A to je rekord a velký hold kuchařkám, protože je to prý poprvé v životě! Hlavní chod s pražmou, pečenými brambůrky a hráškovým pyré se hostitelkám totiž báječně povedl.

Žilková se dozvěděla novinku!

Ve středu vařečku převezmou Alice Bendová se sestrou Andreou, laťka je vysoko a soutěživé dámské duo z toho má už trochu strach, jak přiznává.

Sledujte vánoční VIP Prostřeno v úterý ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.