Celebrity

22. července 2022 20:31

Josef Šťastna

První foto z tajné svatby! Jakub Štáfek se oženil, nevěstu nosil na rukou

Jakub Štáfek se oženil

Herec Jakub Štáfek (32) prozradil nedávno novinářům, že v létě chystá svatbu. Jak řekl, tak udělal. Veselka byla tajná, na sociálních sítích o ní informoval až herec Václav Matějovský (26). Nevěstě to velmi slušelo.

O tom, že plánuje svatbu, věděla celá Praha. Herec Jakub se Štáfek o tom hovořil již před rokem v show 7 pádů Honzy Dědka.

„Film, svatbu, rekonstrukci. Uvidíme, jak to všechno půjde, třeba ta svatba nedopadne. Ale přál bych si, aby ano,“ popisoval své plány úspěšný herec, který se také proslavil jako boxer a zápasník.

V pátek si v utajení vzal půvabnou Dominiku, se kterou vychovává dceru Olívii. Dominika měla na velký den krásné šaty a manžel ji doslova nosil na rukou.

Jakub Štáfek a jeho vyvolená! Vše nejlepší přejeme!

Posted by Partička on Friday, July 22, 2022

O svatbě jako první informoval herec Václav Matějovský, který se krátkým videem z veselky pochlubil na Instagramu. Na Matějovském bylo vidět velké dojetí. A nebyl sám, veselka byla tajná, emotivní a novomanželům přálo počasí.

Sdílejte článek
Štítky Instagram svatba herec Honza Dědek Praha Jakub Štáfek Václav Matějovský

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.