Celebrity

28. července 2022 06:05

David Laštovka

Retro vzpomínky. Legendární herci soutěžili, kdo má nejhezčí zadek. Kdo vyhrál?

Ve slavné české komedii Parta hic si zahrála čtyřicítka herců, kteří v té době patřili k nejpopulárnějším. O veselé momenty během natáčení rozhodně nebyla nouze. Co se dělo na place?

V komedii pojednávající o partě horníků, která pije mléko, aby byla v práci výkonnější, se objevila plejáda těch nejslavnějších umělců. Jen namátkou: Vladimír Menšík, Josef Kemr, Petr Nárožný, Josef Dvořák, Jiří Krampol, Jan Skopeček, a dokonce i zpěvák Karel Gott. Vzhledem k tomu, že většina herců působila v Praze a natáčelo se v Ostravě, byli tam dopravováni letecky.

„Jednou jsme tam takhle přistáli a před naším letadlem roztáhli červený koberec. Petr Nárožný, který vše pozoroval z okénka povídá: „Kluci pozor, budou nás vítat, tvařte se významně.“ Jenže, jak se záhy ukázalo, ta sláva nebyla pro nás, ale pro velmi statnou ženu, která s námi rovněž letěla. Nepoznali jsme ji, ale byla to koulařka Helena Fibingerová,“ prozradil redaktorovi webu Prima Ženy během života Jan Skopeček, představitel horníka Mašína, zvaného Čistědonoha.

Nejhezčí zadek měl Josef Kemr

Jednu ze scén kvůli nahotě málem nenatočil Josef Kemr. „Pepa měl hrát původně předsedu ROH, ale tím, že byl silně věřící katolík, tak se na šéfa odborů kádrově příliš nehodil, a tak nakonec skončil v naší partě horníků. Všechno šlo jak po másle do doby, než se začala natáčet scéna, kdy jdeme nazí do sprchy. S tím měl strašný problém, velmi se styděl. Když věděl, že není zbytí, vynutil si, že na place zůstane jen mužské osazenstvo a ženské půjdou pryč. Když jsme celou scénu natočili a byli ještě v podobě, jak nás pánbůh stvořil, odhrnuli jsme závěs, za nímž se v tichosti mačkalo veškeré ženské osazenstvo. Kemr z toho málem zkolaboval. Přitom ty dámy pak hlasovaly o tom, kdo z nás měl ten zadek nejhezčí a Josef na plné čáře zvítězil,“ vylíčil s úsměvem další historku Jan Skopeček. Na komedii Parta hic se můžete podívat ve čtvrtek od 20:00 na Prima MAX, v sobotu a v pondělí pak na TV Prima.

Jedním z členů jejich hornické Party hic měl být původně i Jiří Hrzán. Těsně před natáčením ale spadl ze střechy a zlomil si klíční kost „Místo něj tam byl nakonec obsazen Ivan Vyskočil, ale i on byl dobrej. Celkově se tam sešla bezvadná parta,“ vybavil si ještě Skopeček.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.