Celebrity

5. srpna 2022 11:03

Josef Šťastna

Rezková promluvila o Dominice Gottové: Myslí si, že s alkoholem problém nemá

Zpěvačka Šárka Rezková (53) byla jednou z osob, které podaly pomocnou ruku Dominice Gottové (49), když na tom dcera české pěvecké legendy nebyla vůbec dobře. Nyní to Rezková považuje za obrovskou chybu.

Dcera zesnulého velikána Karla Gotta pobývá střídavě ve Finsku a v Česku. Její odjezdy z jedné země do druhé často připomínají útěky. A její příjezdy jsou spojovány se slovy o nových začátcích, restartech a nové energii. Při jednom takovém útěku našla Dominika azyl u zpěvačky Šárky Rezkové.

Žena, kterou nejvíce proslavil hit Borůvková, dnes říká, že Dominika byla nespolehlivá a nevážila si toho, že Rezková a její rodina jí podaly pomocnou ruku. Společné bydlení dopadlo hodně špatně a obě dámy, které bývaly kamarádkami, si přes média vyměňovaly hodně ostrá slova.

Padala obvinění, že Gottova dcera obtěžovala Šárčina mladého syna nebo že málem zapálila dům, když usnula s hořící cigaretou. Dominika zase tvrdila, že Rezková z ní tahala peníze a žádala po ní sto tisíc korun. Co přesně se stalo, vědí jen ony dvě. Jisté je, že cesta k odpuštění bude dlouhá.

„Bylo to strašné, tenkrát jsme ji málem neprobudili. Bylo to úplně podle rčení pro dobrotu na žebrotu. Chcete pomoct, chcete pomoct bezelstně. Nikdy jsem si na nic nehrála, nemám to ráda, všechno jedu napřímo. Nechtěla jsem se dostat do žádné pavlačové mediální války. Bohužel se to stalo a s Dominikou jsem pak přestala komunikovat,“ popsala svou zkušenost pro web Super.cz.

Podobné články

Už v minulosti Rezková tvrdila, že soužití s Dominikou bylo složité i kvůli tomu, že kombinovala léky a alkohol. To ale Mistrova dcera opakovaně popřela. Alkohol prý pije, ale umí si ho vychutnávat.

„Nebudu předstírat před národem nějaké divadýlko, že budu pít až do svého skonání jenom vodu nebo coca-colu. Absolutní abstinent nebudu. Ale prostě požitky s mírou, že jo. Užívat dobrých chutí, nuance gastronomie, co se týče jídla i pití. Ale opravdu v míře takové, která je pro člověka únosná, zdravá, neškodí organismu,“ vysvětila svůj postoj k pití v rozhovoru pro iDnes.cz, který vyšel na začátku roku 2022.

Rezková je dnes přesvědčená, že dcera nejznámějšího českého zpěváka by měla podstoupit léčení. Bude to ale těžké, protože Dominika si podle Rezkové nechce některé věci připustit.

„Přes noviny jsem jí vzkázala, že jí moc přeju štěstí a to, aby se začala léčit a uzdravila se. Jinak s ní nekomunikuju, protože to nejde. Sama si myslí, že s alkoholem problém nemá, tak jí pomoct nejde. Takže s ní už ty dva roky nejsem v kontaktu, nevyhledávám ji a naopak. Ale byl to tedy dobrý úlet,“ dodala pro Super.cz zpěvačka, kterou proslavilo hlavně country.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.