Prima maminka

28. března 2016 04:20

Lucie Průchová

13 tipů, podle kterých poznáte, že mu máte sbalit saky paky a poslat ho o dům dál!

Také už vás někdy napadlo, že toho svého vystěhujete a nahradíte ho svým vyzkoušeným vibrátorem?

Ten vám udělá dobře vždy, když potřebujete a máte chuť, a hlavně, nemusíte mu za to vařit svíčkovou, prát ponožky a poslouchat jeho chytré řeči, když se vrátí po deseti pivech z hospody. Jestli vás takové myšlenky napadají občas, budiž, to je asi normální, ale pokud je to častější než vaše milování, znamená to jen JEDNO, že váš sexuální život nestojí za nic!

Tady jsme pro vás našli pár týpků, kterým byste měla sbalit pár švestek a zamávat kapesníčkem z okna – určitě dlouho slzy ronit nebudete!

1. Ten, který leží na zádech a vždy očekává, že mu uděláte dobře, ale s tím, jestli je dobře i vám, si hlavu neláme. Předpokládá, že vám stačí ke štěstí, že uspokojíte jeho. Vždyť přece dělat dobro bližnímu svému je tak krásné… Ale na něj se to snad nevztahuje?! Vám pak zůstává jen sprcha a to je trošku smutné, dámy!

2. Přichází pokaždé, když na to má zrovna on náhodou chuť a jeho představa sexu se trošku podobá robotickým pohybům robertka, kterého máte schovaného pod postelí. Rozdíl je jen v tom, že robertek dělá dobře vám, tento tvor myslí však jen na svůj orgasmus, který musí být hlavně rychle a pokud možno bez větší námahy.

3. Pokud vám bude trvat déle než pět minut, než dojdete k orgasmu, řekne: „S tebou není něco v pořádku.“ Omyl, s vámi je vše v naprostém pořádku, chyba bude zřejmě na jeho straně, ale než aby si tento pán tvorstva něco takového připustil, radši se bude snažit, abyste se cítila špatně a myslela si, že uspokojit vás je něco velice obtížného.

4. Sex končí jeho vyvrcholením. To, že sex by měl skončit, když se plně uspokojí obě strany, asi nikdy neslyšel. Mylně věří, že sex by měl být jako porno, které sleduje v každé volné chvilce. Podle něj by měly být ženy sexuální roboti, kteří se automaticky zapnou vším, co tento člověk považuje za sexy a vzrušující. Možná i to, když mlaská u večeře a olizuje nůž od omáčky.

5. Lže, že na vás čekal tak dlouho, že už to nemohl vydržet, tak strašně po vás toužil. Sex tedy opět trval pár sekund a obtěžovat se s předehrou? To přece nejde, když už se vás nemohl dočkat a byl nadržený jako stepní kozel. Opět platí: Přístroje ovládané baterií jsou lepší, dámy!

6. Komentuje, když jste se tam dole úplně nevyholila, přesto, že on je zarostlý jako gorila, ale to je přece něco jiného, v jeho světě se „holky holí“ a chlapi ne. Neměla byste dělat tyto věci pro radost jiné osoby, mělo by být hlavně pohodlně a příjemně vám. A pokud vám prostě úplné vyholení nevyhovuje, bude se tím muset ON nějak vypořádat, tak jako vy s jeho srstí na zádech, připomínající perský koberec. Pokud ne, sbohem a šáteček!

7. Nikdy před vyvrcholením vám nedá ani náznakem vědět, že už bude, takže vy si těžko můžete určovat, jestli to bude ve vašich ústech, na prsou nebo to bude plná palba do oka. Což je dost nemilá záležitost a polízanice i na několik dní. Ale to je přece vaše věc, jeho zbytečná starost! Fakt chcete žít s něčím takovým?!

8. Odmítá s vámi strávit noc. Vzhledem k tomu, že se bojí jakýchkoli závazků. Je tak nesnesitelně svobodomyslný, že i představa, že byste chtěla usínat v jeho objetí, nebo to, že byste s ním po sexu chtěla strávit více než tři hodiny, ho vyděsí k smrti.

9. Ten, kdo předpokládá, že na to budete mít náladu vždy, když je v náladě on. Ale běda, kdybyste na to náhodou měla náladu vy a on byl rozvalený na svém gauči a v telce byl sportovní zápas, na který čeká celý den! Sbalte ho i s tou bednou, ať táhne ke všem čertům.

10. Nikdy se vás nezeptá, jaký jste měla den. Vlastě ho nezajímá ani váš život obecně. Nechce o vás vědět nic bližšího. Zajímá ho vlastně jen to, jak vypadáte nahá.

11. Nemá ani tušení, kde je váš klitoris a opravdu nemá žádnou touhu ho najít. Takovéto sobce bychom měly ze svých životů navždy vymazat!

12. Pořád vyžaduje orální a anální sex. I když vám anální sex způsobil zdravotní problémy a řekla jste mu rezolutně, že žádné příště nebude. Nejenže vás vůbec nebere vážně, ale vypadá to, že ve vás nevidí víc, než sbírku otvorů, kam by mohl strčit svůj penis.

13. Nikdy ho nenapadne se s vámi mazlit. Po sexu se odplazí do vedlejší místnosti, kde má jistotu, že nebudete vyžadovat tělesný kontakt. Emocionální intimita je pro něj noční můra.

Sdílejte článek
Štítky sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.